Poszukujemy partnerów handlowych na terenie całego kraju. Nasza oferta współpracy skierowana jest do firm handlowych, hurtowni elektrycznych i budowlanych, a także osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Chcesz podjąć pracę i zdobywać doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie?
Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej pozycji na rynku – chcesz nam w tym pomóc?
Oczekujemy od Ciebie przede wszystkim zaangażowania w wykonywaną pracę, a w zamian oferujemy stabilne zatrudnienie.
Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj z nami rzesze zadowolonych klientów.
Zachęcamy do kontaktu

Aktualne oferty pracy

Firma działająca w branży odnawialnych źródeł poszukuje pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK-INSTALATOR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachu i gruncie,
  • Podłączanie instalacji do rozdzielni,
  • Uruchamianie instalacji,

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Obsługa komputera,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Uprawnienia SEP „E” do 1 KV mile widziane,
  • Gotowość do pracy w terenie,

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Szkolenia,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Pracę w zgranym i młodym zespole

Zainteresowanych prosimy o kontakt wysyłając swoje CV na adres:
biuro@sani-gaz.pl