www.gaz-sol.pl Fotowoltaika, Panele Słoneczne, Panele Fotowoltaiczne, Fotowoltaika dla firm

O nas

Firma Sani-Gaz istnieje na rynku od 16 lat, zajmuje się przygotowaniem zbiorników na gaz płynny do badań UDT. W 2018 roku poszerzyliśmy naszą działalność o budowę instalacji fotowoltaicznych. Zaufanie naszych klientów jest wynikiem pracy wyspecjalizowanego zespołu, jak też doskonałej komunikacji z klientem na każdym etapie współpracy – od nawiązania kontaktu z klientem, aż do sprawnego i terminowego montażu instalacji.

Szybko zmieniająca się branża odnawialnych źródeł energii (OZE), nowe technologie produkcyjne i konkurencyjny rynek, jak również dynamika zmian prawnych dotyczących wykorzystania energii odnawialnej, wymagają od naszej firmy ciągłego doskonalenia i podnoszenia umiejętności naszych pracowników, co chętnie czynimy, m.in. biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Pracownicy zajmujący się  montażem instalacji posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

Firma Sani-Gaz z siedzibą w Inowrocławiu zatrudnia w dniu dzisiejszym sześciu pracowników. Staramy się wyprzedzać potrzeby klientów, wykonując dokładne rozpoznanie rynku, dostarczając swoim klientom kompleksowe rozwiązania.

Świadczymy usługi zgodnie z właściwymi przepisami, z zasadami wiedzy technicznej i przewidzianymi w tym zakresie normami. Dzięki profesjonalnej organizacji w firmie, nasi klienci zawsze są obsłużeni w wyznaczonym wcześniej terminie.


Nasz Zespół

Wojciech Flanc
Właściciel

Irek

Bartek

Patryk

Paweł

Michał


Certyfikaty i Uprawnienia
W przypadku pytań, skontaktuj się z nami